Općina Martijanec >> ...iz kulture >> KUD Martijanec nastupio na ludbreškom Cajnger placu

KUD Martijanec nastupio na ludbreškom Cajnger placu

Kud Martijanec sudjelovao je 30. srpnja 2011. u programu ovogodišnjeg 4. po redu ludbreškog Cajnger placa u organizacijii grada Ludbrega i Turističke zajednice Grada Ludbrega.

Pred prepunim trgom martijančani su predstavili koreografiju Podravine (Lepa Anka kolo vodi, Grizlica, Ples z ropčecom, Moldovan i Podravski drmeš) u pratnji svog tamburaškog sastava.  Nakon nastupa plesača, tamburaški sastav je odsvirao i zasebno točku s nekoliko prigodnih melodija.

Ludbreška publika i mnogobrojni posjetitelji pažljivo su pratili nastup te ih nagradili aplauzom.

Voditelj i koreograf folklorne grupe je Martina Stunjek, a voditelj tamburaškog sastava je Damir Mumlek.

Ovdje pogledajte fotogaleriju s nastupa