Općina Martijanec >> ...iz kulture >> Božićni koncert KUD Martijanec
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Božićni koncert KUD Martijanec

kud 1

Božićni koncert koji je održan 23.12.2011g. u društvenom domu u Martijancu. Učestvovali su KUD Martijanec i pjesnikinja Barica Dobrin te KUD Anka Ošpuh iz Ludbrega. Mještani i gosti čak i iz Indije bili su oduševljeni. Koncert je priređen da uljepša našim ljudima radost za Božićno-novogodišnje blagdane, a istovremeno čuvamo svoju narodnu kulturnu baštinu.

Ovdje pogledajte fotogaleriju s nastupa