Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Poziv na radionicu/javnu raspravu 17.05.2015.godine

Poziv na radionicu/javnu raspravu 17.05.2015.godine

LAG "IZVOR" u suradnji sa Općinom Martijanec organizira radionicu/javnu raspravu na teme:

- Mogućnosti i usluge koje Lokalna akcijska grupa može pružiti civilnom sektoru, javnom i poslovnom sektoru
- Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje od 2014-2020 godine Mjera 6 "Razvoj poljoprivrednih gospodarstva i poslovanja"
- Otvoren natječaj Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost "SUFINANCIRANJE ENERGETSKE OBNOVE KUĆE"

Poziv na radionicu/javnu raspravu 17.05.2015. godine