Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Susret vatrogasaca

Susret vatrogasaca

Na Dan državnosti u Martijancu bile su održane igre te susret vatrogasaca iz četiri regije: Štajerske - PGD Ptujska Gora, Prekmurja - PGD Martjanci, Koprivničko-križevačke županije – DVD Glogovnica te Varaždinske županije - DVD Martijanec.

Vatrogasci su se došli opustiti i družiti nakon teških intervencija na požarištima i borbe s klizištima i poplavama. Ovakva druženja će se i dalje nastaviti i već su dogovoreni novi susreti koji se koriste ne samo za druženja već i za razmjenu iskustva.