Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Tečaj Prve pomoći

Tečaj Prve pomoći

Danas su u Društvenom domu u Križovljanu započela predavanja iz Prve pomoći koje je organizirala Općina Martijanec i Gradsko društvo Crvenog križa Ludbreg. Predavanja se održavaju u skladu sa aktivnostima iz Plana zaštite i spašavanja  odnosno Plana civilne zaštite Općine Martijanec. Predavač je dr. Šalig iz Ludbrega. Predavanju prisustvuju polaznici iz svih naselja Općine Martijanec. Po završetku predavanja Općina Martijanec raspolagat će sa nekoliko ekipa Prve pomoći. Zahvaljujemo se svim polaznicima koji su se odazvali i shvatili iskazanu potrebu, te još više svojim zalaganjem doprinjeli sigurnosti u našoj Općini.