Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Tečaj Prve pomoći
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Tečaj Prve pomoći

 

Danas su u Društvenom domu u Križovljanu započela predavanja iz Prve pomoći koje je organizirala Općina Martijanec i Gradsko društvo Crvenog križa Ludbreg. Predavanja se održavaju u skladu sa aktivnostima iz Plana zaštite i spašavanja  odnosno Plana civilne zaštite Općine Martijanec. Predavač je dr. Šalig iz Ludbrega. Predavanju prisustvuju polaznici iz svih naselja Općine Martijanec. Po završetku predavanja Općina Martijanec raspolagat će sa nekoliko ekipa Prve pomoći. Zahvaljujemo se svim polaznicima koji su se odazvali i shvatili iskazanu potrebu, te još više svojim zalaganjem doprinjeli sigurnosti u našoj Općini.