Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Proizvodnja krastavaca
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Proizvodnja krastavaca

 

Na temelju razgovora koje je obavio načelnik Općine Marijan Horvat  u prehrambenoj industriji Podravka iz Koprivnice došlo je do sklapanja ugovora za proizvodnju krastavaca na području Općine Martijanec. Nosilac posla za područje Općine Martijanec je OPG Ivanke Hadari iz Poljanca. Ovim prvim koracima poljoprivrednici iz Općine Martijanec uključeni su u organiziranu proizvodnju i otkup povrća za potrebe Podravke. Ovo je početak takvih aktivnosti koji će se druge godine proširiti i na proizvodnju paprike, feferona, patliđana i dr. Vjerujemo da će ova započeta suradnja između prehrambene industrije Podravka i poljoprivrednika sa područja Općine Martijanec  sve više jačati u cilju podizanja ukupne poljoprivredne proizvodnje.