Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Podijeljena uvjerenja polaznicima tečaja Prve pomoći
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Podijeljena uvjerenja polaznicima tečaja Prve pomoći

 

U petak 30.03.2012.g. U Društvenom domu u Rivalnu održan je sastanak sa polaznicima tečaja prve pomoći kojeg je organiziralo Gradsko društvo Crvenog križa grada Ludbrega i Općina Martijanec. Polaznicima koji su završili tečaj ( njih tridesetero iz svih naselja Općine Martijanec) podijeljena su uvjerenja. Uvjerenja su polaznicima podijelili ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa grada Ludbrega  Silvija Kokolek te načelnik Općine Martijanec Marijan Horvat. U svojim obraćanjima prisutnima i ravnateljica i nalčelnik istknuli su veliku važnost formiranja ovih ekipa prve pomoći za područje Općine Martijanec, čime se ispunjavaju i zadaci iz područja zaštite i spašavanja. Također, istaknuta je velika požrtvovnost i moralnost polaznika koji su svojim prisustvovanjem tečaju dali veliki doprinos funkcioniranju ove zajednice. Sastanku je prisustvovala i Sonja Huzjak ravnateljica Osnovne škole Martijanec i članica gradskog odbora Crvenog križa grada Ludbrega. Organizaciju sastanka u Rivalnu organizirale su članice Crvenog križa tog naselja pod rukovodstvom svoje predsjednice Ljiljane Jandrok. FOTOGALERIJA