Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv na radionicu/javnu raspravu 07.05.2015.godine

Poziv na radionicu/javnu raspravu 07.05.2015.godine

LAG "IZVOR" u suradnji s Općinom Martijanec u Kulturno informativnom centru organizira radionicu/javnu raspravu 07.05.2015. godine (četvrtak) u 19:00 sati na teme:

- Mogućnosti i usluge koje Lokalna akcijska grupa može pružiti civilnom sektoru, javnom i poslovnom sektoru
- Program ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje od 2014-2020 Godine Mjera 6 "Razvoj poljoprivrednih gospodarstva i poslovanja"

Poziv na radionicu/javnu raspravu