Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2016
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2016

Općina Martijanec objavljuje Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2016. godini.

Detaljnije o objavljenom pozivu u priloženim dokumentima.

Popunjenu prijavnicu zajedno sa detaljnim opisom i obrazloženjem programa te dokazom o upisu u Registar neprofitnih organizacija ili Registar udruga dostavitu u Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec, Varaždinska 64, 42232 Martijanec zaključno do 15.rujna 2015. godine.

Dokumenti:
Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2016. godini

Prijavnica za iskaz potreba za 2016