Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Međunarodna vatrogasna vježba Vrbanovec 2015

Međunarodna vatrogasna vježba Vrbanovec 2015

Na vježbi je sudjelovalo 120 vatrogasaca VZO Martijanec, PGD Ptujska Gora iz Slovenije i DVD Glogovnica iz Koprivničko-križevačke županije. U vježbi također sudjeluje i HMP iz Ludbrega. Stručni nadzor nad vježbom izvršio je Stjepan Kovaček zapovjednik VZ Varaždinske županije. Vježbi prisustvuje zamjenik župana Varaždinske žup. Alen Kišić. Vježba je u potpunosti uspjela: pogašen je požar automobila i na otvorenom prostoru a povrijeđeni u saobračajnoj nesreći su zbrinuti. Vježbom je rukovodio zapovjednik VZO Martijanec, Saša Lenček.