Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Proslava dana Općine Martijanec 2015.

Proslava dana Općine Martijanec 2015.

09.studeni 2015.

U sklopu obilježavanja dana Općine Martijanec i općinskog blagdana Svetog Martina, 09.studenog u 19.00 sati održan je sportski susret ekipa Općine Martijanec i Općine Sveti Đurđ. Sporstki susret je održan u sportskoj dvorani Osnovne škole Martijanec. Ekipe su snage odmjerile u malom nogometu. Utakmica je prošla u pravom prijateljskom tonu te je tako i završila rezltatom 3:3. Nakon utakmice nastavilo se druženje ekipa.

10. studeni 2015.

U Društvenom domu u Martijancu u 18:00 sati održana je kazališna predsatva pod nazivom Falinga Imbre Presvetlog u izvedbi amaterske glumačke družine Knjižnice i čitaonice Mladen Kerstner Ludbreg.

11.studeni 2015.

U sportskoj dvorani Osnovne škole Martijanec održana je svečana sjednica Općinskog vijeća. Sjednici su prisustvovali zamjenik ministra gospodarstva Alen Leverić, župan Varaždinske županije Predrag Štromar, zamjenici župana Alan Košić i Alen Kišić, predsjednica županijske skupštine Dubravka Biberdžić, gradonačelnik grada Lepoglave Marijan Škvarić, predsjednik skupštine grada Varaždina Josip Hehet, načelnici općina Varaždinske županije, predsjednik PGD Martijanci-Slovenija Josip Lipaj, predstavnici Vatrogasne zajednice općine Martijanec, predstavnici poduzeća te drugi gosti i mještani općine Martijanec.

Govor načelnika na svečanoj sjednici