Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2015.godini

Poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2015.godini

Općina Martijanec poziva roditelje djece rođene 2015. godine, a koji još nisu izvršili prijavu rođenja svoga djeteta u Općinu Martijanec, da to učine što prije, radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana. Za prijavu je potrebno dostaviti Izvadak iz matice rođenih.

Općina Martijanec također upućuje poziv redovnim studentima za podnošenje prijave, radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana sa prebivalištem na području Općine Martijanec. Studenti su dužni priložiti:

- uvjerenje o upisu u akademsku godinu 2015/2016., kao redoviti studenti,
- presliku indeksa sa ovjerenim podacima o upisu posljednje godine studija u školskoj godini 2014/2015., za apsolvente,
- presliku važeće osobne iskaznice.

Prijave se primaju do 14. prosinca 2015. godine, a o datumu dodjele novčane pomoći roditelji i studenti će biti obaviješteni dostavom pozivnice na kućnu adresu.

Tekst poziva detaljnije pročitajte u priloženom dokumentu.

poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2015.godini

Prijavnica studenata za dobivanje jednokratne novčane pomoći u 2015. godini