Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Posjet djece načelniku Općine Martijanec

Posjet djece načelniku Općine Martijanec

U sklopu izvanučioničke nastave Građanskog odgoja i obrazovanja, učenici 2.b razreda OŠ Martijanec razgledali su prostorije Općine. Učenici su primljeni u Vijećnici gdje ih je načelnik Marijan Horvat počastio slatkišima i sokovima. Nakon razgovora, imali su priliku razgledati načelnikov ured i arhivu, a upoznali su se i s pročelnikom Krunoslavom Kosirom te sa ostalim djelatnicima Općine. Najviše ih je zanimao način funkcioniranja lokalne vlasti pa su postavljali mnogobrojna zanimljiva pitanja. Saznali su kako je posao načelnika vrlo odgovoran jer se mora brinuti o cjelokupnom životu u općini. Tko zna, možda se među ovim učenicima krije neki budući načelnik ili vijećnik.

Melita Bačani