Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv na okrugli stol "Podravska brza cesta u funkciji demografske, ekonomske i okolišne održivosti Podravine"

Općina Martijanec organizira okrugli stol „Podravska brza cesta u funkciji demografske, ekonomske i okolišne održivosti Podravine“ koji će se održati 31. ožujka 2016. godine s početkom u 11,00 sati u prostorima Kulturno informativnog centra u Martijancu, Školska 3.

Očekivani sudionici Okruklog stola su pozvani saborski zastupnici, ministri, župani, gradonačelnici i načelnici, predstavnici Hrvatskih cesta i Županijskih uprava cesta, Zavodi za prostorno uređenje, predstavnici Policijskih uprava te predstavnici LAG-ova.

Program okruglog stola "Podravska brza cesta u funkciji demografske, ekonomske i okolišne održivosti Podravine"

Da biste dobili upute kao doći do Školska 3, Donji martijanec, kliknite ikonu "upute na karti i zatim upišite svoju adresu u traženo polje.