Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Javni poziv za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Martijanec u 2016. godini

Pozivaju se građani, pravne osobe, političke stranke i udruge građana na podnošenje inicijative za dodjelu javnih priznanja Općine Martijanec koja će se dodijeliti povodom Dana Općine 11. studenog 2016. godine. Podnositelji inicijativa dužni su svoje pismene prijedloge dostaviti na obrascu prijave te ga dostaviti Povjerenstvu za dodjelu javnih priznanja Općine Martijanec, Martijanec, Varaždinska 64 najkasnije do 31. srpnja 2016. godine do 12,00 sati.

Prijedlog za dodjelu priznanja Općine Martijanec u 2016. godini