Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2017. godini

Općina Martijanec objavila je Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba u oblasti društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec u 2017. godini.

Detaljnije o objavljenom pozivu u priloženim dokumentima.

Popunjenu prijavnicu zajedno sa detaljnim opisom i obrazloženjem programa te dokazom o upisu u Registar neprofitnih organizacija ili Registar udruga dostavitu u Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec, Varaždinska 64, 42232 Martijanec zaključno do 20.rujna 2016. godine.

Poziv za predlaganje financiranja javnih potreba u oblastima društvenih djelatnosti iz Proračuna Općine Martijanec 2017. godine

Prijavnica za financiranje programa javnih potreba iz oblasti društvenih djelatnosti Općine Martijanec u 2017. godini