Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Zahvalnica povodom 10. godišnjice rada Kulturnog centra sv, Martin - Hrvatska i obilježavanja 1700. obljetnice rođenja sv. Martina biskupa

Zahvalnica povodom 10. godišnjice rada Kulturnog centra sv, Martin - Hrvatska i obilježavanja 1700. obljetnice rođenja sv. Martina biskupa Općini Martijanec za suradnju i potporu u očuvanju tradicije sv. Martina biskupa te promicanju dijeljenja i zajedništva.

Zahvalniica u Povodu 10. godišnjice rada Kulturnog centra sv.Martin - Hrvatska i obilježavanja 1700. obljetnice rođenja sv.Matrina biskupa