Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv za redovne studente za podnošenje prijave radi dodjele jednokratne novčane pomoći

Općina Martijanec poziva redovne studente s prebivalištem na području Općine Martijanec za podnošenje prijave, radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana.Prijave se primaju zaključno s 19. prosinca 2016. godine.

Poziv za redovne studente za podnošenje prijave radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana

Prijavnica studenata za dobivanje jednokratne novčane pomoći povodom božićnih i novogodišnjih blagdana 2016. godine