Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Sveti Nikola razveselio djecu Općine Martijanec

Sveti Nikola razveselio djecu Općine Martijanec

Sveti Nikola posjetio je jučer Općinu Martijanec, gdje je u školskoj dvorani podijelio darove općinskim mališanima.

Nakon što su dobila darove, djeca su se mogla slikati sa velikodušnim sv. Nikolom. To im je bilo jako veselo pa je Sv. Nikola strpljivo pozirao sve dok se svi nisu izredali pred kamerom.

Predškolci i djeca nižih razreda za svetog su Nikolu, već tradicionalno, pripremili i prigodni program.

Goste i domaćine pozdravio je načelnik Općine Martijanec, Marijan Horvat, koji je najavio još jedno predblagdansko darivanje. Općina će prije Božića roditeljima novorođenih darovati novčani poklon, a također i studentima. – Ulaganje u djecu, ulaganje je u budućnost. Trebamo im omogućiti bezbrižno djetinjstvo i dobro obrazovanje. To su temelji za kvalitetan životni start, kakav svi zaslužuju – rekao je načelnik Horvat.