Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Općina Martijanec studentima i ovogodišnjim bebama darovala po 1000 kuna

Općina Martijanec studentima i ovogodišnjim bebama darovala po 1000 kuna

Svi redovni studenti Općine Martijanec kao i djeca rođena u 2016. godini od Općine su kao blagdanski dar dobili po 1000 kuna jednokratne pomoći.

Podijeljeni su i božićni paketi siromašnijim sumještanima.

Uoči darivanja načelnik Martijanca, Marijan Horvat, je rekao kako je svjestan da tisuću kuna nije puno ali da se nada kako će taj novac uljepšati blagdane onima koji su ga dobili. – Mala smo Općina i moramo brinuti jedni o drugima. Nema potrebe da bilo tko bude zakinut ukoliko možemo pomoći. Naši studenti su također zaslužili da malo predahnu od učenja i počaste se kako oni to žele – rekao je načelnik Marijan Horvat i svima zaželio sretne blagdane.