Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Tradicionalni Božićno-novogodišnji koncert 2016. godine

Tradicionalni Božićno-novogodišnji koncert 2016. godine

Tradicionalni Božićno-novogodišnji koncert Martijanca održan je na Štefanje, 26.prosinca, u sportskoj dvorani Osnovne škole.

Na koncertu su, uz domaćina Kulturno-umjetničkog društva Martijanec, sudjelovali i dječji župni zbor Župe sv. Martina biskupa iz Martijanca kao i Kulturno umjetničko društvo Beletinec. Uz pjevanje prigodnih pjesama prikazani su i običaji martijanečkog kraja.

Na kraju koncerta predsjednica KUD-a Martijanec, Sonja Huzjak, zahvalila je svim sponzorima te podijelila zahvalnice.

Okupljenima se obratio i načelnik općine Marijan Horvat i zahvalio članovima KUD-a i gostima na odličnom koncertu i dobroj blagdanskoj atmosferi te svima zaželio sretnu i uspješnu Novu 2017. godinu.