Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Obavijest - informiranje mještana u vezi postupanja s građevinskim otpadom na području Općine Martijanec

Obaviještavaju se svi mještani Općine Martijanec da tvrtka BT d.o.o., BABINEC, Varaždinska 35, 42208 Cestica ima ishođenu dozvolu za gospodarenje otpadom za obavljanje djelatnosti sakupljanja i uporabe građevinskog otpada postupcima R5 i PU mobilnim uređajem za obradu građevnog otpada tj. lokaciju na kojoj se legalno prihvaća i obrađuje građevni otpad.

Obavijest - informiranje mještanau vezi postupanja s građevinskim otpadom na području Općine Martijanec