Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Kazališna predstava u Društvenom domu Martijanec

Kazališna predstava u Društvenom domu Martijanec

Predstava "Dimnjačar" 12.03.2017. u 19,00 sati u Društvenom domu Martijanec - ULAZ BESPLATAN!

Legendarne dimnjačarske priče i dogodovštine ispričane jednostavnim jezikom jednostavnog čovjeka vrlo lako uspostavljaju komunikaciju s publikom. Tako protagonist ove monodrame, dimnjačar Štef koji dolazi na pauzu, neprestance mami iz gledateljstva salve smijeha, ne dopuštajući mu da se bar na čas odmori.

Tekst: Mirko Kelek
Režija: Ljubomir Kerekeš