Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv na seminar

Poziv na seminar

Seminar "Za razvoj ruralnih krajeva" obrazovanje za turizam na seljačkim gospodarstvima i ruralni turizam održat će se u Varaždinskoj županiji u srijedu, 15. ožujka 2017.god. - Općina Vidovec - Općinska dvorana, Trg sv. Vida 9, 42205 Vidovec.

Pozivamo Vas da sudjelujete na Seminaru i da svoje sudjelovanje potvrdite slanjem prijavnog obrasca do utorka, 14. ožujka 2017. godine.

Seminar je za sve sudionike besplatan, a polaznici će dobiti Uvjerenje o sudjelovanju na seminaru.

Prijavnica za seminar, e-mail adresa na koju se prijavnica šalje te detalji o sadržaju i rasporedu seminara nalaze se u privitku.

Poziv na seminar