Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv za uvođenje u vojnu evidenciju

Poziv za uvođenje u vojnu evidenciju

Dana 27.03.2017. u Pučkom Otvorenom Učilištu "Dragutin Novak" Ludbreg obavljat će se uvođenje u vojnu evidenciju za grad Ludbreg i općine Martijanec, Mali Bukovec, Veliki Bukovec i Sveti Đurđ od 10:00 do 14:00 sati.

Pozivaju se sve muške osobe, Hrvatski državljani, rođeni 1999. godine i starijih godišta koji do sada nisu uvedeni u vojnu evidenciju da se obavezno odazovu, a eventualnu spriječenost potrebno je osobno ili putem roditelja ili užih članova obitelji opravdati Područnom odsjeku za poslove obrane Varaždin.

Pozvane osobe obvezne su predočiti osobnu iskaznicu ili domovnicu i OIB.

Poziv za uvođenje u vojnu evidenciju