Općina Martijanec >> ...iz kulture >> 6. smotra tamburaša Varaždinske županije
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

6. smotra tamburaša Varaždinske županije

 

smotra vzU Varaždinu u koncertnoj dvorani glazbene škole održana je 6. smotra tamburaških orkestara i sastava Varaždinske županije. Na smotri je uz tamburaške orkestre i sastave iz čitave županije sudjelovao i tamburaški sastav Kulturno umjetničkog društva Martijanec. Članovi sastava nastupili su u tradicionalnim narodnim nošnjama  našeg kraja. Izveli su tri melodije i to: Pjesma rastanka, Podravski ples i Valcer. I ovim nastupom naši tamburaši predstavili su svoj zavičaj, našu općinu Martijanec te njezino kulturno bogatstvo.