Općina Martijanec >> ...iz kulture >> KUD Martijanec u Ptujskoj Gori
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

KUD Martijanec u Ptujskoj Gori

 

p1010162U nedjelju , 26.06.2012.g. Kulturno umjetničko društvo Martijanec pod vodstvom predsjednice Antonije Jandrok gostovalo je u Ptujskoj Gori na 6. susretu ljudskih pevcev i godcev.  Nastupom naših tamburaša i članova KUD-a publika je bila oduševljena. Naročito oduševljenje izazvale su naše bogate narodne nošnje, koje su naš ponos i koje nas u mislima vraćaju u davna vremena u kojem su živjeli, radili i veselili se naši preci. Poslije službenog dijela naši tamburaši zajedno sa jednim od najboljih harmonikaša Slovenije priredili su prisutnima nezaboravne glazbene trenutke. Domaćini su istaknuli želju za daljnjom suradnjom te izrazili želju za gostovanje našeg KUD-a na drugim manifestacijama na području Republike Slovenije. Bilo je to dragocjeno iskustvo te razmjena prijateljstva i prekogranične suradnje koja se razvija na obostrano zadovoljstvo. FOTOGALERIJA.