Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Radna akcija DVD Martijanec

Radna akcija DVD Martijanec

U ove jesenske dane članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva Martijanec uredili su okoliš oko vatrogasnog i društvenog doma u Martijancu. Sadile su se maćuhice koje će uljepšavati taj prostor sve do kasnog proljeća. Mladi vatrogasci preuzeli su na sebe obvezu uređivati taj dio naselja Martijanec, što ga čini ljepšim i ugodnijim za život. Istovremeno proširili su ulazna garažna vrata na spremištu za parkiranje dva kamiona te uredili unutarnje prostore. Uređene su nove kazete za vatrogasnu opremu vatrogasaca što omogućava članovima DVD Martijanec da budu među najspremnijim interventnim vatrogasnim jedinicama. Ovakvim načinom rada postiže se veća spremnost u protupožarnoj zaštiti, ali se vatrogasci i raznim drugim aktivnostima uključuju u ukupna društvena zbivanja u Općini Martijanec.

picture 021  picture 023  306807  318078