Općina Martijanec >> Ostale novosti >> Božićna priča u Martijancu
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Božićna priča u Martijancu

 

Članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva Martijanec i ove godine priredili su nam Božićno-Novogodišnji ugođaj kod društvenog doma u Martijancu. Okićen je veliki bor i prostor nadstrešnice  u kojoj čuvamo i izlažemo staru vatrogasnu špricu. Ovako uređen prostor dočarava nam svu ljepotu i radost Božića te budi u nama nadu za ljepšu i bolju 2013. godinu. Ipak, najveću radost pruža našim najmilijima, našoj djeci, kojoj želimo bezbrižnu i sigurno djetinjstvo.
Članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva Martijanec žele svim svojim sumještanima kao i svim ljudima Sretan Božić i Novu 2013. godinu.