Općina Martijanec >> ...iz sporta >> Sudjelovanje Taekwondo kluba Koryo na međunarodnom natjecanju Hallelujah CUP
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Sudjelovanje Taekwondo kluba Koryo na međunarodnom natjecanju Hallelujah CUP

Taekwondo klub "Koryo" nastupio je 4. listopada 2014. na međunarodnom natjecanju Hallelujah CUP u organizaciji Tkd kluba "Karlovac".

U konkurenciji od 500 natjecatelja iz 53 kluba iz 13 zemalja svijeta TKD klub "koryo" osvojio je 12 medalja i to tri zlatne, pet srebrnih i 4 brončane.

Za klub su nastupili Kristijan Kušter, Mihael Rohtek, Marija Marinić, Karlo Čovran, Martin Piskač, Dragutin Biškup, Matija Marinić, Klaudija Marinić, Ivan Vugrinec, Emil Janušić, Iris Međeral, Lorena Čolja i Patrik Vragović.

Čestitamo svim borcima.

Željko Đurđević - trener