Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Obavijest o postupku podnošenja Prijave štete od elementarne nepogode

Obavijest o postupku podnošenja Prijave štete od elementarne nepogode

Sukladno Zakonu o zaštiti od elementarnih nepogoda (Narodne novine br. 73/97 i 174/04 ) i Metodologiji za procjenu štete od elementarnih nepogoda (Narodne novine br. 96/98), te Odluci Župana Varaždinske županije od 18.09..2013. o proglašenju elementarne nepogode suše i za područje Općine Martijanec na svim poljoprivrednim usjevima i nasadima osim vinograda a nakon žetve strnih usjeva , obavještavamo građane o postupku podnošenja PRIJAVA ŠTETE OD ELEMENTARNE NEPOGODE.

Više informacija

Obrazac za prijavu štete od elementarnih nepogoda