Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Obavijest o provedbi sustavne deratizacije na području Općine Martijanec
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Obavijest o provedbi sustavne deratizacije na području Općine Martijanec

Obaviještavaju se mještani Općine Martijanec da će Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije provoditi mjere sustavne deratizacije za sva naselja na području Općine Martijanec u razdoblju od 29. i 30. rujna 2014. godine.

Deratizacija će se provoditi prema slijedećem rasporedu:

29.09.2014. - Vrbanovec, Čičkovina, Hrastovljan, Madaraševec, Križovljan

30.09.2014. - Martijanec, Sudovčina, Rivalno, Gornji Martijanec, Slanje.

Više u dokumentu ispod.

Dokumenti:
Obavijest o provedbi sustavne deratizacije na području Općine Martijanec