Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Obavijest mještanima Općine Martijanec o proglašenju elementarne nepogode
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Obavijest mještanima Općine Martijanec o proglašenju elementarne nepogode

Temeljem proglašenja elementarnih nepogoda koje je proglasio župan Varaždinske županije dana 26. rujna 2014. za područje Općine Martijanec za štete koje su nastale zbog vremenskih nepogoda uzrokovanih poplavama i klizištima, Općina Martijanec poziva mještane koji su pretrpjeli štetu da istu prijave u Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec.

Štete od poplava i klizišta mogu se prijaviti na propisanim obrascima radnim danom od 8,00 do 15,00 sati do ponedjeljka 06.listopada 2014. godine kada mogu istu prijaviti do 17,00 sati.

Više o prijavi štete pročitajte u slijedećim dokumentima.

Dokumenti:
Obavijest o prijavi štete od elementarnih nepogoda za poplavu i klizišta

Obrazac EN-P poplava

Pomoćna tabela za razvrstavanje dobara - poplava

Obrazac EN-P klizišta

Pomoćna tabela za razvrstavanje dobara - klizišta