Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Javni poziv za predlaganje kandidata za članove savjeta mladih

Javni poziv za predlaganje kandidata za članove savjeta mladih

Pokreće se postupak izbora članova Savjeta mladih Općine Martijanec.

Savjet mladih je savjetodavno tijelo Općine Martijanec, a osniva se u cilju promicanja i zagovaranja prava, potreba i interesa mladih u Općini Martijanec.

U Savjet mladih mogu biti birane osobe s prebivalištem ili boravištem na području Općine Martijanec, koji u trenutku podnošenja kandidature za članstvo u Savjet mladih imaju od navršenih 15 do navršenih 30 godina života.

Detaljnije o pozivu za predlaganje kandidata za članove Savjeta mladih i samoj kandidaturi pročitajte u priloženim dokumentima.

Postupak izbora