Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2014. godini
Poruka
  • EU direktiva e-Privacy

    Ove internetske stranice koriste "kolačiće" (eng. 'cookies') radi upravljanja prijavama korisnika, navigacijom i drugim funkcijama. Korištenjem naših stranica slažete se da možemo spremiti "kolačiće" na vaše računalo.

    Vidi dokumente e-Privacy direktive EU

Poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2014. godini

Općina Martijanec poziva roditelje djece rođene 2014. godine, a koji još nisu izvršili prijavu rođenja svoga djeteta u Općinu Martijanec, da to učine što prije, radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana. Za prijavu je potrebno dostaviti Izvadak iz matice rođenih.

Općina Martijanec također upućuje poziv redovnim studentima za podnošenje prijave, radi dodjele jednokratne novčane pomoći povodom božićno-novogodišnjih blagdana sa prebivalištem na području Općine Martijanec. Studenti su dužni priložiti:

- uvjerenje o upisu u akademsku godinu 2014/2015., kao redoviti studenti,
- presliku indeksa sa ovjerenim podacima o upisu posljednje godine studija u školskoj godini 2013/2014., za apsolvente,
- presliku važeće osobne iskaznice.

Prijave se primaju do 12. prosinca 2014. godine, a o datumu dodjele novčane pomoći roditelji i studenti će biti obaviješteni dostavom pozivnice na kućnu adresu.

Tekst poziva detaljnije pročitajte u priloženom dokumentu.

Dokumenti:
Poziv studentima i roditeljima djece rođene u 2014. godini

Prijavnica studenata za dobivanje jednokratne novčane pomoći u 2014. godini