Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Proslava dana Općine 2014. godine

Proslava dana Općine 2014. godine

Dana 11.studenog 2014. godine u 16,00 sati u Sportskoj dvorani Osnovne škole Martijanec održana je svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Martijanec povodom blagdana Svetog Martina. Sjednici su prisustvovali saborski zastupnici Marijan Škvarić, Dubravko Bilić, zamjenik ministra gospodarstva Alen Leverić, pročelnik Konzervatorskog odjela u Varaždinu za područje Varaždinske županije i Međimurske županije Željko Trstenjak u ime ministrice kulture, župan Predrag Štromar, zamjenici župana Alan Košić i Alen Kišić, predstavnici županijskih odjela, gradonačelnici, načelnici, predstavnici skupštine Varaždinske županije na čelu s predsjednicom Dubravkom Biberdžić, lokalni dužnosnici, djelatnici Osnovne škole na čelu s ravnateljicom Sonjom Huzjak, prečasni Ivan Košutić, dožupan občine Moravske Toplice Geza Džuban, predsjednik UO PGD Martjanci Jože Lipaj, predstavnici policije, Crvenog križa, gospodarstvenici te mnogobrojni mještani Općine Martijanec. Kulturni program izveli su učenici, nastavnici Osnovne škole Martijanec i članovi Kulturno umjetničkog društva Martijanec.