Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Održana 22. redovna godišnja sjednica Skupštine Vatrogasne zajednice Općine Martijanec

Dana 14.03.2015.godine s početkom u 18,00 sati u vatrogsnom domu u Slanju održana je 22. redovna godišnja sjednica Skupština Vatrogasne zajednice Općine Martijanec koju je otvorio predsjednik VZO Martijanec Dragutin Bestijanić. Na samoj sjednici bili su prisutni svi članovi Skupštine VZO Martijanec kao i gosti iz okolnih Vatrogasnih zajednica i to izaslanik Vatrogasne zajednice Varaždinske županije Anđelko Modrić, predsjednik VZO Trnovec Bartolovečki Zdravko Jagec te načelnik Općine Martijanec Marijan Horvat.