Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Predavanje o uzgoju kokoši hrvatice

Predavanje o uzgoju kokoši hrvatice

Općina Martijanec organizira predavanje o uzgoju kokoši Hrvatice.
U srijedu 15.04.2015. godine u 18 sati u Kulturno informativnom centru Općine Martijanec, Školska 3 (kraj sportske dvorane) održati će se predavanje o uzgoju kokoši Hrvatice.

Predavanje će održati Gordana Duvnjak dipl. ing. Agronomije iz Hrvatske poljoprivredne agencije – Zagreb. Predavanju će prisustvovati dr. Dragutin Vincek dipl. ing. agronomije, Pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu i zaštitu okoliša varaždinske županije te Rosana Bregović struč.spec.ing. agronomije, predstojnica ureda Varaždin - Hrvatske poljoprivredne agencije.

Predavanje o uzgoju kokoši hrvatice