Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Regionalno natjecanje vatrogasaca ludbreške regije

Regionalno natjecanje vatrogasaca ludbreške regije

Dana 10.07.2016. godine održano je 8. po redu regionalno vatrogasno natjecanje kojem je domaćin bila VZO Mali Bukovec. Sudjelovalo je sveukupno 45 vatrogasnih ekipa. Od vatrogasne mladeži sudjelovalo je 19 ekipa. U kategoriji djeca ženska sudjelovalo je 5 ekipa. Treće mjesto osvojila je ekipa DVD-a Hrženica ,drugo mjesto ekipa DVD-a Martijanec, i prvo mjesto ekipa DVA-a Struga.

U kategoriji djeca muška sudjelovalo je 14 ekipa. Treće mjesto osvojila je ekipa DVD-a Mali Bukovec, drugo mjesto ekipa DVD-a Hrastovsko i prvo mjesto ekipa DVD-a Slanje koja je ovom pobjedom nastavila svoj niz pobjeda i time zadržala prijelazni pehar osvojen prije dvije godine na regionalnom  natjecanju u Hrženici. Podršku mladim natjecateljima dali su im njihovi voditelji ( Nikola Broz i Mario Šantavec ) te roditelji koji su burno navijali.

Svojim trudom i naporom postižu odlične rezultate ,te time promoviraju VZO i općinu Martijanec.