Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Obavijest o porezu na nekretnine

Obavijest o porezu na nekretnine

Zakon o izmjenama Zakona o lokalnim porezima, kojim se ukida porez na nekretnine, objavljen je u Narodnim novinama br. 101/17 od 12. listopada 2017., a isti je stupio na snagu 20. listopada 2017. godine.

Kako nakon stupanja na snagu gradovi i općine više ne mogu tražiti dostavljanje podataka o nekretninama temeljem Zakona o lokalnim porezima, obavještavamo Vas da Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec više neće zaprimati podatke o nekretninama na području Općine Martijanec.

Obavijest o porezu na nekretnine