15
lipanj
2021

Primopredajno izvješće o obavljanju dužnosti Općinskog načelnika

Poštovani mještani,

dana 20.05.2021. sa novim Općinskim načelnikom Branimirom Nađom obavio sam primopredaju dužnosti Općinskog načelnika Općine Martijanec na način da sam istog iscrpno izvijestio o svim projektima koji su planirani, započeti i u toku, kao i o stanju financija općine Martijanec.

Budući da sam od vas izabran isto izvješće stavljam i Vama na uvid.

Podnošenjem ovog izvješća i formalno sam završio obnašanje dužnosti Općinskog načelnika Općine Martijanec.

Koristim priliku da se zahvalim na suradnji svim svojim suradnicima, poslovnim partnerima, službenicama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec, načelnicima susjednih općina i svima onima koji su na bilo koji način surađivali sa mnom, kao i svima koji su me podržavali u obnašanju dužnosti Općinskog načelnika.

Posebno se na suradnji i osobnoj pomoći zahvaljujem saborskom zastupniku Anđelku Stričaku i Predsjedniku Vlade RH Andreju Plenkoviću koji su mi od prvog dana nesebično pomagali bez obzira što nisam član njihove stranke. Bez njihove pomoći mnogi projekti u Općini Martijanec ne bi bili nikada realizirani – želim im svako dobro i puno uspjeha u daljnjem radu.

S poštovanjem,
Dražen Levak, dipl.iur.