Općina Martijanec >> ...iz općinske uprave >> Poziv obveznicima Poreza na nekretnine

Poziv obveznicima Poreza na nekretnine

Pomoć i konzultacije mještanima pružat će se od 04.09.2017.g. do 31.10.2017.g. u vijećnici Općine Martijanec uz prethodnu telefonsku rezervaciju termina svakog radnog dana u vremenu od 9,00 do 17,00 sati. Mještani svoj termin za popunu obrazaca mogu rezervirati na telefon 042/673-488, emailom: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  ili osobnim dolaskom u prostorije Općine Martijanec.

Zainteresirane osobe trebaju sa sobom OBAVEZNO PONIJETI: Posjedovni list i Izvadak iz zemljište knjige, Podatke o nekretnini (površina stambenog prostora, pomoćnih prostorija, gospodarskih zgrada, nenatkrivenih balkona, terasa, natkrivenih balkona, terasa, nadstrešnica, sjenica, garaža, neizgrađenog građevinskog zemljišta, podatke o stanju nekretnine, godini izgradnje, zadnjoj rekonstrukciji), Osobnu iskaznicu i OIB, Podatke o članovima kućanstva ili osoba koje su prijavljene na istoj adresi kao i porezni obveznik.

Poziv obveznicima Poreza na nekretnine