16
rujan
2021

Dan otvorenih vrata Dječjeg vrtića Vlakić Martijanec

Jučer u 19,00 sati Dječji vrtić Vlakić Martijanec otvorio je svoja vrata za buduće koristnike svojih usluga, mještane i sve zainteresirane.

Tom prilikom prostorije novosagrađenog vrtića razgledalo je oko stotinjak osoba, što djece, to mama, tata i baka.

Svi nazočni od strane v.d. ravnateljice Suzane Galauer i Općinskog načelnika Dražena Levak upoznati su sadržajima kojima je vrtić opremljen, te mogućnošću usluga koje će u budućnosti pružati korisnicima svojih usluga.

Načelnik Općine Dražen Levak upoznao je nazočne sa kronologijom izgradnje vrtića, te cijenama usluga vrtića koja po sadašnjem izračunu ekonomske cijene za roditelje ne bi smjela premašiti iznos od 600,00 kuna po djetetu u redovnom programu, a u jaslicama 700,00 kuna.

Danu otvorenih vrata vrtića nazočili su: Predsjednik Skupštine Varaždinske županije Alen Runac i saborski zastupnik Anđelko Stričak koji je izgradnji ovog objekta pomogao osobnim angažmanom od početka do kraja njegove realizacije.