02
listopad
2022

Darovi sv. Nikole za mališane u Martijancu

Učenici Osnovne škole Martijanec i općinski predškolci zajedno su u školskoj dvorani dočekali svetog Nikolu.

Prije podjele poklona je održana priredba na kojoj su nastupili vrtićki mališani, plesna grupa razredne nastave, mali zbor, dramsko – literarna grupa te polaznici njemačke pričaonice, a s plesnom točkom su im se pridružili i učenici predmetne nastave. Za sve općinske mališane poklone je osigurala Općina Martijanec, a načelnik Općine Dražen Levak je rekao:

“Lijepo je razveseliti djecu. Mi u Općini se trudimo koliko možemo da djeca u Martijancu  imaju što bezbrižnije djetinjstvo i da roditeljima  olakšamo odgoj i školovanje djeteta koliko to možemo. Uvijek se nadamo da ćemo u tome još i bolje uspijevati te da će djeca Martijanca imati sretno djetinjstvo i kvalitetno obrazovanje.”