13
srpanj
2024

Hrvački klub Ludbreg zaključio godinu – Iva Gerić najbolja hrvatska hrvačica

Hrvački klub Ludbreg zaključio je još jednu uspješnu godinu i to tradicionalnim Božićnim turnirom na kojem je u kategoriji do 47 kilograma sjajno drugo mjesto osvojio Florijan Varović. Florijan je pobijedio u tri borbe, a u finalu je bolji od njega bio švedski predstavnik.

Osim natjecateljskog djela, turnir je imao i onaj svečaniji na kojem su dodijeljene nagrade najboljima, a članica HK Ludbreg, Iva Gerić proglašena je najuspješnijom hrvatskom hrvačicom u protekloj godini. Podsjećamo, Iva je u ovoj godini donijela Hrvatskoj prvu povijesnu medalju za žene. Na kadetskom prvenstvu Europe u talijanskoj Faenzi Iva je osvojila broncu i tako se upisala u hrvatsku hrvačku povijest.

Velike pohvale iz kluba stižu i za sve ostale djevojke koje svakog dana napreduju velikim koracima, a to su Sandra Besek, Marta Besek, Sara Milner i Nina Gerić.

I Općina Martijanec se pridružuje čestitkama za sve članove HK Ludbreg i želi im sretne blagdane i još uspješniju novu 2020. godinu.