21
siječanj
2021

HZZ – Natječaj za prijam u službu na određeno vrijeme – Radnica za pomoć i potporu starijim osobama i/ili osobama u nepovoljnom položaju

Za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u Gradu Ludbregu za potrebe provedbe aktivnosti u sklopu Projekta “Zaželi Ludbreg“ na mjesto:
– 20 djelatnica za POMOĆ I POTPORU STARIJIM OSOBAMA I/ILI OSOBAMA U NEPOVOLJNOM POLOŽAJU

Natječaj je otvoren od 11.9. do 21.9.2020.

Služba na određeno vrijeme za obavljanje privremenih poslova u okvirima projekta Zaželi Ludbreg određuje se u trajanju od 12 (slovima: dvanaest) mjeseci uz obvezni probni rad od 2 (slovima: dva) mjeseca.

Poslovi će se obavljati na području Grada Ludbrega, Općine Martijanec, Općine Sveti Đurđ, Općine Mali Bukovec te Općine Veliki Bukovec

Dokumentacija za prijavu na oglas moći će se u preuzeti na web stranici Grada Ludbrega, http://ludbreg.hr/, te u fizičkom obliku za prebivalište Ludbreg u prostorima Grada Ludbrega, Trg svetog Trojstva 14, 42230 Ludbreg, za prebivalište Martijanec u prostorima Općine Martijanec, Varaždinska ulica 64, 42232, Martijanec, za prebivalište Sveti Đurđ, Ulica braće Radić 1, 42 233 Sveti Đurđ, za prebivalište Mali Bukovec u prostorima Općine Bukovec, Ulica Vladimira Nazora 3a, 42231, Mali Bukovec, za prebivalište Veliki Bukovec, Dravska ulica 19, 42231, Veliki Bukovec.

Sve informacije o natječaju mogu se dobiti putem maila petra.medjimurec@ludbreg.hr, mobitela 099 496 6155, telefona 042 420 208.

Cijeli tekst natječaja dostupan je u sljedećem dokumentu: