26
ožujak
2019

Informiranje poljoprivrednih proizvođača i prerađivača s područja Varaždinske županije

Hrvatska poljoprivredna komora u suradnji s Agencijom za razvoj Varaždinske županije (AZRA) organizira Informiranje poljoprivrednih proizvođača i prerađivača s područja Varaždinske županije o podmjerama 6.2.1. i 4.1.1. iz Programa mjera Ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. – 2020.

Gosti predavači:
– Mladen Jakopović, predsjednik Hrvatske poljoprivredne komore i pročelnik Ureda za gospodarstvo, te
– djelatnici Agencije za razvoj Varaždinske županije

Pozivamo sve poljoprivredne proizvođače i prerađivače te ostale zainteresirane osobe da se odazovu ovom događaju koji će se održati u srijedu, 7. ožujka 2018.g. u 18.00 sati  u Kulturno informativnom centru Martijanec,  Školska 3, 42232 Martijanec

3. ožujka 2018.