Internetsko savjetovanje sa zainteresiranom javnošću – Plan djelovanja u području prirodnih nepogoda Općine Martijanec za 2020. godinu

Poziv javnosti za dostavu mišljenja, primjedbi i prijedloga o nacrtima prijedloga akata putem Internetskog savjetovanja sa zainteresiranom javnošću:

• Plan djelovanja u području prirodnih nepogoda Općine Martijanec za 2020. godinu

Cilj provođenja savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je upoznavanje javnosti s nacrtima prijedloga akata te dobivanja mišljenja, primjedbi i prijedloga te eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

Rok za podnošenje mišljenja, primjedbi i prijedloga je od 17. veljače 2020. do 17. ožujka 2020. godine.

Pisane primjedbe na nacrte prijedloga odluka godine dostavljaju se na zadanom obrascu (u prilogu) i to isključivo elektroničkom poštom na e-mail: martijanec@opcina-martijanec.hr