ožujak

Internetsko savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Nacrtu prijedloga načina pružanja javne usluge prikupljanja miješanog i biorazgradivog komunalnog otpada

Općina Martijanec temeljem obveza iz Zakona o održivom gospodarenju otpadom (NN 94/13 i 73/17) provodi internetsko savjetovanje sa zainteresiranom javnošću.

Cilj provođenja savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je upoznavanje javnosti s nacrtom prijedloga Odluke o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada , te dobivanja mišljenja, primjedbi i prijedloga te eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

Rok za podnošenje mišljenja, primjedbi i prijedloga je od 21. prosinca 2017. do 19. siječnja 2018. godine.

Pisane primjedbe na nacrt prijedlog Odluke godine dostavljaju se na zadanom obrascu (u prilogu) i to elektroničkom poštom na e-mail: martijanec@opcina-martijanec.hr.

Sukladno odredbama članka 11. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13 i 85/15) nakon provedenog savjetovanja sa zainteresiranom javnošću, nositelj izrade akta dužan je o prihvaćenim/neprihvaćenim primjedbama i prijedlozima obavijestiti zainteresiranu javnost putem svoje web stranice na kojoj će objaviti Izvješće o provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću.

Dokumenti se nalaze u prilogu: