28
svibanj
2024

Izbori za zastupnike u Hrvatski sabor 2020. godine

Zahtjevi za upis, dopunu ili ispravak podataka upisanih u registar birača

Obavještavaju se birači da mogu podnositi zahtjeve za upis, dopunu ili ispravak podataka upisanih u registar birača, te podnijeti zahtjev za privremeni upis izvan mjesta prebivališta, izdavanje potvrde za glasovanje izvan mjesta prebivališta, prethodnu registraciju ili aktivnu registraciju, Upravnom odjelu za opću upravu Varaždinske županije u radno vrijeme od 7:30 do 15:30 sati i to na:

Ludbreg, Trg svetoga Trojstva 14, tel. 042/306-401, email liljana.matijasec@vzz.hr

Rok za podnošenje zahtjeva istječe u srijedu 24. lipnja 2020. godine.

Birači mogu pogledati svoje podatke upisane u registar birača na mrežnoj stranici Ministarstva uprave: https://biraci.gov.hr/RegistarBiraca/

Upiti i informacije vezane uz provedbu izbora

Potrebne informacije vezano za provedbu izbora zastupnika u Hrvatski sabor 2020. godine, članovi političkih stanaka i birači, mogu pronaći na službenim web stanicama Državnog izbornog povjerenstva Republike Hrvatske,  https://www.izbori.hr/site/.

Za izborno područje Općine Martijanec, upiti se mogu postaviti na elektroničku adresu Općinskog izbornog povjerenstva Općine Martijanec: oip.martijanec@izbori.hr ili telefonskim putem članovima Općinskog izbornog povjerenstva Općine Martijanec na sljedeće brojeve:

Tajana Cvrtnjak – 099 207 8762 ili 042/207–887

Dejan Repić – 098 974 9851